Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alkool e drogė.Barton nė hall

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alkool e drogė.Barton nė hall   4/3/2008, 19:10

E dehur ndėrsa i jepte makinės, ėshtė njė tekė kjo e gjithė yjeve. Pas kolegeve tė saj, Paris Hilton, Lindsay Lohan e Nicole Richie, edhe Mischa Barton rrezikon burgun pėr shkak se i ka dhėnė makinės nė gjendje tė dehur.

Ish-ylli i “O.C” ėshtė ndaluar nė Kaliforni nga policia nė dhjetorin e kaluar, pasi u gjet e dehur ndėrsa udhėtonte me makinėn e saj, e jo vetėm kaq, por kishte pėrdorur edhe marijuanė dhe u gjet pa patentė. Janė kėto akuzat qė i ka bėrė gjyqtari i Los Angeles kundėr artistes 21- vjeēare, aktualisht e lirė me kusht. Nė kohėn e arrestimit ajo provoi disa orė burg dhe mė pas u lirua me liri me kusht, pas pagimit tė 10 mijė dollarėve. Por ligji nuk e harroi atė. Dhe tashėm qė gjyqtari ka formalizuar akuzat, do tė fiksohet edhe data e gjyqit dhe Barton rrezikon vėrtet shume.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alkool e drogė.Barton nė hall
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: