Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 HEIDI nuk ka sekrete ne pasarelė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: HEIDI nuk ka sekrete ne pasarelė   4/3/2008, 19:08

Pas Pamela Anderson, ja njė tjetėr ikonė seksi qė nxjerr nė pah gjithēka tė saj. Ėshtė Heidi Klum. Besnikja historike e Victoria’s Secret, qė vetėm pak kohė mė parė ėshtė lanēuar tek siti Models.com si modelja mė “e nxehtė” e botės, gjatė njė sfilate ecėn me njė palė tė brendshme, qė i lėnė pak vend imagjinatės.

E gjitha pėr t’u dhėnė gėzim fansave qė e votuan dhe qė tashmė mund ta shijojnė me sy tė lirė! E kėshtu, edhe njė bukuroshe kaq e rafinuar sa Klum, qė mes tė dashurve tė saj numėron edhe Flavio Briatore... kėtė herė pamjen e saj magjepsėse e rrėfeu edhe para fleshit tė aparateve fotografikė, me njė palė tė brendshme mikro, mjaft tė tejdukshme, njė spektakėl pa limite “Hard”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
HEIDI nuk ka sekrete ne pasarelė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: