Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angelina e Brad, nė gjurmėt e Jennifer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Angelina e Brad, nė gjurmėt e Jennifer   4/3/2008, 19:07

Angelina Jolie ėshtė shtatzėnė, tashmė lajmi ėshtė zyrtarizuar, e mbi tė gjitha kėtė e dėshmojnė fotot e aktores,qė e shfaqnin krenare pėr barkun e saj gjatė Film Indipendent Spirit Awards.

Pėr sa i pėrket prezencės sė yllit hollivudian, BradPitt nė kėtė manifestim, ka pasur njė kuriozitet tė vogėl. Ēifti nėpritje tė festės pas Oscar, ka qėndruar nė Beverly Hills Hotel nė Los Angeles. Mė pas ata janė parė qė janė larguar. Motivi? Pėr tė mos takuar Jennifer Aniston, ish-bashkėshorte e Pitt, edheajo e ftuar nė festė. Gjė qė dėshmon se bukuroshja Joliedėshiron ta mbajė sa mė larg Aniston bashkėshortin e saj,ndėrkohė qė pritet tė sjellė nė jetė dy binjakė, ashtu sikurseJennifer Lopez, qė lindi vetėm njė javė mė parė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Angelina e Brad, nė gjurmėt e Jennifer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: