Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hoffman dominon skenat mė tė kėqija nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hoffman dominon skenat mė tė kėqija nudo   4/3/2008, 19:05

Aktrori Philip Seymour Hoffman ka kryesuar 10 skenat filmike mė tė kėqija, nė tė cilat aktorėt e Hollywoodit paraqiten tė zhveshur.
Fituesi i Oskarit ka fituar ēmimin pėr paraqitjen mė tė keqe lakuriq nė skenė sė bashku me bukuroshen hollywoodiane, Marisa Tomei, pėr filmin e vitit tė kaluar “Before the Devil Knows You're Dead”
“Imazhi i prapanicės sė madhe tė lėshuar tė Philipit mė ėshtė ngulitur nė tru”, ka thėnė kritiku i filmit, Dennis Dermody.
Patrick Dempsey, i njohur nga seriali televiziv “Grey's Anatomy”, ėshtė renditur i dyti nga paraqitja e tij e vitit 1988 nė komedinė “Some Girls”.
Vendin e tretė e ka zėnė eksperti i futbollit, Terry Bradshaw, i cili i ka ushqyer peshqit lakuriq nė njė akuarium para dy vitesh.
Nė vendin e katėrt renditet 72-vjeēari, Donald Sutherland, i cili ėshtė zhveshur gjatė njė ekzaminimi fizik nė filmin e vitit 2000, “Space Cowboys”.
Ndėrsa top pesėshin e mbyll fituesja e Oskarit, Kathy Bates, nė dramėn e vitit 1991, “At Play in the Fields of the Lord”, ku paraqitet me trupin e mbuluar me baltė dhe vrapon nėpėr xhungėl.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hoffman dominon skenat mė tė kėqija nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: