Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Binjakėt e Lopezit quhen Maks dhe Emme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Binjakėt e Lopezit quhen Maks dhe Emme   4/3/2008, 19:03

Njė javė pas lindjes sė binjakėve nga Jennifer Lopez dhe bashkėshorti i saj Marc Anthony, janė bėrė tė ditur emrat e djalit dhe vajzės sė tyre. Maks dhe Emme quhen emrat e pasardhėsve tė ēiftit. Kėtė e ka konfirmuar menaxheri i kėngėtares dhe aktores, Simone Fields, pėr revistėn „People“.

Bebet u lindėn mė 22 shkurt nė spitalin e Long Islandit, afėr New Yorkut. Vajza, Emme erdhi nė botė me 2400 gram peshė, 15 minuta para vėllait tė saj, Max i cili soli nė peshore 2700 gram.

Pėr J.Lo, janė fėmijėt e parė qė ka sjell nė botė, ndėrsa bashkėshorti i saj, Anthony ka edhe tre fėmijė nga lidhjet e tij tė mėparshme. Ēifti u martua nė vitin 2004

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Binjakėt e Lopezit quhen Maks dhe Emme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: