Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie pėr mbetjen e amerikanėve nė Irak

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie pėr mbetjen e amerikanėve nė Irak   4/3/2008, 19:00

Aktorja dhe humanistja amerikane, Angelina Jolie, i ka deklaruar gazetės amerikane “Washington Post” se trupat amerikane duhet tė mbesin ende nė Irak pėr shkak se do tė ndihmojnė nė pėrmirėsimin e kushteve tė civilėve irakianė.
Ajo ka theksuar se qė nga muaji gusht kur e kishte vizituar pėr herė tė fundit Irakun, kushtet e refugjatėve tė brendshėm irakianė kanė mbetur pothuajse tė njėjta. Komandanti i trupave amerikane nė Irak, Petraeus, “mė ka thėnė se po bėhen pėrpjekje tė shumta pėr adresimin e krizės humanitare”, ka thėnė Jolie, duke kėrkuar nga qeveritė perėndimore mė shumė ndihmė pėr Irakun. Ajo ėshtė ambasadore e vullnetit tė mirė tė OKB-sė qė nga viti 2001.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie pėr mbetjen e amerikanėve nė Irak
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: