Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Halle Berry krijon koleksioni e parfumerisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Halle Berry krijon koleksioni e parfumerisė   4/3/2008, 18:54

Aktorja Halle Berry, ka arritur njė marrėveshje me ndėrmarrjen e kozmetikės Coty, pėr tė krijuar parfumet e saj. Fituesja e ēmimit Oskar, do tė paraqitet edhe nė kampanjėn e reklamimit tė produkteve
Numri njė i ndėrmarrjes Coty, Steve Mormois ka thėnė se, Halle Barry gėrsheton nė vete kulturėn e njė artiste dhe bukurin pėr shumė gjenerata.

“Ajo gjithmonė ka qen mistike. Parfumet e saj do tė jenė njė mundėsi mė shumė pėr fansat, pėr ta njohur mė mirė personalitetin e Hallet”, ka vazhduar Coty. “Nė fillim tė vitit 2009, do tė dalin nė treg produkte e Berryt.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Halle Berry krijon koleksioni e parfumerisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: