Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zaimina Vasjari, tradhton tė dashurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zaimina Vasjari, tradhton tė dashurin   4/3/2008, 18:50

Tradhton tė dashurin dhe mė pas i kėrkon tė paktėn t’i dėrgojė njė trėndafil.

Njė mėnyrė ndoshta pėr tė thėnė mė fal. Ėshtė ky mesazhi i kėngės sė fundit tė Zaimina Vasjarit, prezantuar kėto ditė me videoklip nė njė prej ekraneve muzikore shqiptare. “Zarfe trėndafilash” e sjell Zain nė njė duet paksa tė ēuditshėm, me njė prej kėngėtarėve “tė dalluar” tė rrymave komerciale, tė tipit tallava apo regaton.

Megjithatė me sa duket kjo ėshtė pjesė e ndryshimit, qė kėtė radhė e ka prekur atė tėrėsisht. Nuk kemi tė bėjmė me njė kėngė erotike, qė mban tekste me lepurushė dhe “Chupa- Chupa”. Nė kėtė prizėm Zaimina ėshtė rritur dhe ka marrė pėrsipėr tė kėndojė nė njė stil mė serioz, qė nė fakt nuk ėshtė nė karakterin e saj. Por jo vetėm kaq. Ēuditėrisht kėngėtarja, tė cilėn e kemi parė mė shumė tė zhvishet se sa tė vishet nė klipet e saj, kėtė radhė ėsh-tė mbuluar. Njė fustan i kuq dhe i gjatė deri nė fund tė kėmbėve e pėr mė tepėr me njė dekolte tė mbyllur, qė nuk lejon tė dalė asgjė e veēantė nė pah.


Edhe lėvizjet sensuale e provokuese tė Zaiminės nuk janė mė pjesė e lojės skenike. Pėr hir tė sė vėrtetės duhet tė pranojmė, qė kėshtu duket shumė mė mirė. Dhe tė paktėn nuk jemi tė detyruar tė ndėrrrojmė kanalin e televizorit, pėr fėmijėt nėn moshėn 18 vjeē. Sepse Zai merr pėrsipėr tė kėndojė njė baladė dashurie, pa “pullė tė kuqe”. Megjithatė pėr tė kujtuar kohėt e vjetra i ka lejuar vetes, qė fustanin e nusėrisė ta veshė tė shkurtėr, pėr tė nxjerrė nė pah kėmbėt e gjata. Njė gjetje interesante, qė nuk dimė nėse ėshtė e Zaiminės apo e ndonjė stilisteje. Por duke qenė se, ajo ėshtė duke studiuar nė njė shkollė mode, mund tė mendojmė, se iu ka besuar shijeve tė saj, qė nė kėtė drejtim nuk e kanė lėnė nė baltė. Pra nėse do tė shohim imazhin e Zait dhe pamjet e klipit duhet tė pranojmė, se mė nė fund edhe ajo arriti tė bėjė diēka tė mirė, duke na ndihmuar, qė tė mos shkruajmė vetėm pėr hiret femėrore dhe efektin e silikonit. Pra Zai ėshtė bėrė vajzė e mirė, edhe pse ka “tradhtuar”. Ėshtė njė tekst i gjetur i Rozana Radit, qė nė fakt nuk dimė nėse pėrputhet edhe me jetėn reale tė Zait, qė kohėt e fundit ėshtė pėrfolur gjatė nė kronikat rozė. Nė fillim sepse kishte gjetur dashurinė e vėrtetė, pranė njė njeriu me tė cilin thuhej edhese bashkėjetonte. Vetėm pak kohė mė parė, mėsuam se Zaimina i kishte dhėnė fund edhe kėsaj marrėdhėnieje.Ajo ėshtė fotografuar disa herė nga paparaci
ynė, pa shoqėrinė e djalit, qė dikur e shoqėronte gjatė jetės sė natės nė kryeqytet. Mos ndoshta kėnga, qė sapo ka lanēuar ėshtė pikėrisht njė dedikim pėr tė? Megjithatė pavarėsisht klipit dhe tekstit tė bukur, si kėngėtare Zai lė ende pėr tė dėshiruar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zaimina Vasjari, tradhton tė dashurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: