Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eranda Libohova, nuse nė Pallatin e Brigadave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eranda Libohova, nuse nė Pallatin e Brigadave   4/3/2008, 18:48

Pikėrisht nė Pallatin e Brigadave, kėngėtarja Eranda Libohova ka veshur fustanin e nusėrisė. Njė fustan gri, i qėndisur me fije tė arta dhe i zbukuruar me lule tė sė njėjtės ngjyrė. Por jo pėr t’u martuar. Ajo ka shfrytėzuar gjelbėrimin dhe ambientin e pakrahasueshėm tė rezidencės presidenciale pėr tė realizuar njė pjesė tė xhirimeve tė videoklipit tė saj tė ri. Bėhet fjalė pėr klipin e kėngės “Ti mė harro”, qė pritet shumė shpejt tė jetė nė ekranin e “BBF”.
Njė baladė dashurie, qė do ta sjellė Erandėn nė njė imazh krejt tė ri, edhe pse kėngėtarja me sukses ka kėnduar disa herė nė kėtė zhanėr. Ėshtė njė kompozim i Adrian Hilės me tekst tė Rozana Radit, qė duket se do tė jetė shumė premtues me zėrin e Eranda Libohovės. “Pėrveēse unė e ndiej, qė ėshtė njė kėngė e bukur edhe performanca ime ėshtė ndryshe”, shprehet kėngėtarja duke iu referuar klipit, qė pritet tė dalė sė shpejti. Nė imazhin e saj, Eranda i ka besuar grimit tė Edmond Lakos dhe veshjeve tė stilistes Anila Zajmi, e cila mė shumė se ideja e nuses ka dashur ta kthejė kėngėtaren shumė vite pas. E pėr tė sjellė kėtė ide, ajo ka zgjedhur fustanin e gjatė tė cilit nė stilin e njė fustani nusėrie dhe i ka dhėnė ngjyrėn gri. Pėrveē skenave tė realizuara nė Pallatin e Brigadave, kėngėtarja ka xhiruar edhe nė studiot e “Max production” si dhe nė njė prej lokaleve tė kryeqytetit “Greta Garbo”, qė njihet pėr stilin e tij klasik. E pyetur pėr veshjet, qė ka pėrdorur nė kėtė klip Eranda shprehet se tė treja janė zgjedhur tė tilla, qė t’iu pėrshtaten skenave tė xhirimit, por edhe natyrės sė kėngės. Kėshtu, qė nuk do tė shohim imazhe sensuale dhe skena provokuese, tė cilat nė fakt nuk janė pjesė e stilit tė Erandės. “Fustani i zgjedhur nė kėtė rast i pėrshtatet mjaft mirė, si njė kthim nė kohė statujės rreth sė cilės unė interpretoj”, tregon ajo. Nga skenat e klipit, por edhe natyra e kėngės pritet qė kėtė radhė tė shohim diēka krejt ndryshe nga “Choco e cacao”, kėnga e fundit, qė Eranda Libohova ka prezantuar me njė videoklip. A do tė jetė vallė njė klip komercial, pėr tė shitur mė shumė albumin, qė kėngėtarja nxorri disa muaj mė parė? “Ky klip nuk ėshtė komercial, pasi dhe kėnga nuk ėshtė e tillė. Mua mė pėlqen tė pres qė edhe publiku ta vlerėsojė”, pėrfundon ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Eranda Libohova, nuse nė Pallatin e Brigadave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: