Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gafa e Princit Charles

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gafa e Princit Charles   4/3/2008, 18:43

Princi Charles e ka shokuar Natali Portman gjatė premierės paraprirėse tė filmit “Star Wars, kur e ka pyetur nėse ajo ka luajtur nė ndonjėrin nga pjesėt e mėparshme tė filmit.
Aktorja 26-vjeēare ende nuk kishte lindur kur janė bėrė dy filmat e parė “Star Wars” dhe “The Empire Strikes Back”, nė vitin 1977 dhe 1980, ndėrsa i kishte vetėm dy vjet kur u realizua “Return Of The Jedi” nė vitin 1983.
“E takova Princin Charles nė premierėn paraprirėse tė ‘Star Wars’, ai nuk ėshtė fare i informuar. Ai mė pyeti nėse kam luajtur nė pjesėt origjinale tė filmit...”, ka thėnė Natalie.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gafa e Princit Charles
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: