Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dreshaj: Shpati nuk ėshtė gay

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dreshaj: Shpati nuk ėshtė gay   4/3/2008, 18:41

E dashura e Shpat Kasapit, Afėrdita Dreshaj, ka hedhur poshtė shpifjet e pėrhapura pėr kėngėtarin e popullarizuar nga Maqedonia, se ai i takon komunitetit homoseksual.
Para disa ditėsh, nė njė tė pėrditshme shqiptare u publikua njė set fotosh skandaloze, ku kėngėtari Kasapi ishte kapur nė shtrat me dy meshkuj. E gjithė kjo situatė bėri jo pak bujė nė media.
Natyrisht qė pėrveē Shpatit, personi i dytė mė tepėr i prekur nė gjithė kėtė mesele ėshtė Afėrdita Dreshaj. Vajza nga Mali i Zi qė po sundon pasarelat e botės dhe qė sė fundi ėshtė bėrė imazhi i “Lamborghinit”, i njėrės prej kazinove mė tė mėdha nė Miēigan, u tmerrua kur mėsoi pėr fotot qė qarkullonin kėtu nė kryeqytet.
“Nuk ėshtė hera e parė qė lidhja jonė ėshtė bėrė objekt thashethemesh pėr shumė media shqiptare. Ndėrsa lidhur me kėtė ēėshtje qė na ka mėrzitur jo pak, unė mund t’ju siguroj qė nuk ka asgjė tė vėrtetė. Dashuria jonė ėshtė si gjithnjė fantastike dhe jo mė kot jam shprehur se me Shpatin e shoh veten deri nė vdekje”, ėshtė shprehur ajo


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dreshaj: Shpati nuk ėshtė gay
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: