Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Knightley: Mė pėlqen stili Bjork

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Knightley: Mė pėlqen stili Bjork   29/2/2008, 21:57

Aktorja Keira Knightley ka thėnė se mezi pret tė marrė elemente nga stili i Bjork dhe Helena Bonham Carter, por ende nuk e ka sigurinė pėr tė kombinuar shijet e tyre tė ēuditshme.
“Nuk mendoj se jam aq e sigurt tė jem nė qendėr tė vėmendjes pėr shkak tė stilit. Por mė pėlqen fustani i Bjork, tė cilin ajo e veshi nė Oskarin e vitit 2001. Do tė doja tė kem kurajėn tė bėj tė njėjtėn. Edhe Helena vesh gjithēka qė i shkon ndėr mend dhe duket pėr mrekulli”, ka thėnė aktorja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Knightley: Mė pėlqen stili Bjork
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: