Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rod Stewart sėrish niset nė turne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rod Stewart sėrish niset nė turne   29/2/2008, 21:53

Legjenda e muzikės rock, Rod Stewart, kah fundi i muajit gusht sėrish do tė niset nė njė turne muzikore, nė qytetet mė tė mėdha amerikane.
"Nuk mund tė jem mė shumė i ngazėllyer se qė jam tash", ka deklaruar Stewart. “Janė tetėmbėdhjetė qytete tė preferuara pėr mua, andaj nuk dua t’i zhgėnjej adhuruesit e mi”m ka thėnė ai.
Stewart gjatė kėtij turneu do ta promovojė albumin e tij tė fundit “Still the Same: Great Rock Classics of Our Time", i cili deri mė tash ėshtė shitur nė 710.000 kopje.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rod Stewart sėrish niset nė turne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: