Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cox dhe Arquette frikė nga zjarri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cox dhe Arquette frikė nga zjarri   29/2/2008, 21:46

Courtney Cox dhe burri i saj David Arquette ishin detyruar t’i iknin zjarrit nė Malibu, Kaliforni, pasi e kanė ndjerė erėn e tymit tė zjarrit, i cili ėshtė shpėrndarė shumė afėr shtėpisė sė tyre.
“Shtėpia jonė ėshtė afėr rrugės ku ndodhi zjarri i fundit. E ndjeja erėn e tymit nė shtėpi. E pamė flakėn nėpėr rrugė dhe ikėm”, ka thėnė aktorja e serialit “Friends”. Nė mes tė ironisė ata i ka vozitur larg nga rajoni i zjarrit njė paparaci, i cili i kishte pėrcjellė pėr tė marrė fotografi.
“Njė veturė u ndal dhe na mori, ai voziste shumė keq dhe vazhdimisht fliste spanjollisht nė telefon. Kur dolėm dhe u kthyem ai kishte qenė paparaci...”, ka vazhduar Cox.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Cox dhe Arquette frikė nga zjarri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: