Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole Kidman kritikon mediat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nicole Kidman kritikon mediat   29/2/2008, 21:42

Zėdhėnėsja e Nicole Kidman ka kundėrshtuar lajmin se aktorja shtatzėnė ka pirė alkool nė prapaskenėn e ndarjes sė ēmimeve Oskar, duke thėnė se ylli i filmit nuk do tė ishte aq e pakujdesshme.
Nė kolumnen e Cindy Adams nė gazetėn “New York Post” ishte publikuar se aktorja ka pirė verė mbrėmjen e Academy Awards dhe kjo e ka acaruar agjenten e Kidman, Catherine Olim.
“Nicole Kidman nuk ka pirė verė tė bardhė dhe asnjė lloj tjetėr alkooli nė prapaskenė. Ajo ka pirė ujė dhe ēaj me limon. Nuk mbaj mend kur pėr herė tė fundit Cindy Adams ka pasur tė drejtė. Ajo ėshtė njė idiote, mund ta citoni kėtė qė them”, ka thėnė Olim.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nicole Kidman kritikon mediat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: