Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vildane Zeneli - shqiptarja qė refuzoi Playboy-n

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vildane Zeneli - shqiptarja qė refuzoi Playboy-n   29/2/2008, 21:39

Nuk ka pikė dyshimi qė ajo ėshtė njė nga imazhet mė perfekte pėr revistat pornografike. Dhe jo pa qėllim asaj i ėshtė bėrė njė ftesė pėr tė qenė protagoniste e Playboy-t, formatit tė famshėm tė femrave hot. Kjo i ka ndodhur njė vajze shqiptare nga Kosova, e quajtur Vildane Zeneli.
Nė New York, vendbanimin e saj prej vitesh, atė e kanė tė vėshtirė ta thėrrasin Vildane, ndaj nofka qė i kanė ngjitur ėshtė Vicky. 23-vjeēarja ka pak muaj qė ka refuzuar ftesėn pėr tė pozuar tek Playboy dhe Penthouse, dy revistat e famshme erotike.
Kjo jo se nuk ėshtė nė natyrėn e saj, por pėr vajzėn prishtinase, fusha e sigurt ėshtė ajo e modelingut, ku dhe ajo ka qenė pjesė e reklamave tė ndryshme.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vildane Zeneli - shqiptarja qė refuzoi Playboy-n
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: