Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Parker nė rolin e stjuardesės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Parker nė rolin e stjuardesės   29/2/2008, 21:36

Aktorja e njohur nga seriali "Sex And The City", Sarah Jessica Parker ka vendosur qė tė luajė rolin e njė stjuardese italiane, nė komedinė teatrale "Boeing Boeing".
42 vjeēarja do tė luaja nė njė version tė Broadwayt nė komedinė e famshme “Boeing Boeing”, e cila ėshtė duke u shfaqur nė Londėr. Parker do tė paraqitet ne Teatrin Longacre tė New Yorkut nga prilli i kėtij viti, gjė qė do tė dėshmojė se ajo nuk ėshtė e kufizuar vetėm pėr njė rol, por ėshtė e gatshme tė luajė role tė ndryshme.
“Krejt ēka kam bėrė qė nga seriali “Sex And The City” ka qenė krejtėsisht ndryshe nga kjo qė do tė bėj tani”, ka thėnė Sarah.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Parker nė rolin e stjuardesės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: