Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hudson pėlqen lakuriqėsinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hudson pėlqen lakuriqėsinė   29/2/2008, 21:35

Kate Hudson pėlqen tė ecė rreth e rrotull e zhveshur dhe thotė se nėna e saj, Goldie Hawn, nuk e kundėrshton prirjen e saj pėr nudizėm.
Aktorja 28-vjeēare thotė se ajo ėshtė adhurueseve e heqjes sė rrobave; diēka pėr tė cilėn pjesėrisht ėshtė inspiruar nga Hawn dhe njerku Kurt Russell.
“Nėna dhe babai im kurrė nuk i japin shumė rėndėsi lakuriqėsisė sime nė shtėpinė tonė. Unė shpesh dal rrotull e zhveshur ose e veshur vetėm me brekė”, ka thėnė aktorja simpatike.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hudson pėlqen lakuriqėsinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: