Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ferrell kapet nė gjendje tė dyshimtė nga gruaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ferrell kapet nė gjendje tė dyshimtė nga gruaja   26/2/2008, 22:21

Aktori Will Ferrell dhe supermodelja Heidi Klum, janė skuqur gjatė njė seance tė fotografimeve, pasi qė gruaja e komikut i ka zėnė ata nė disa pozicione tė dyshimta.
Ferrell dhe Klum sė fundi kanė humbur kontrollin duke modeluar pėr magazinėn “Sports Illustrated”, pėr promovimin e komedisė sė re basketbollstike “Semi-Pro”. Aktori ka thėnė se gruaja e tij, Viveca Paulin, kishte zgjedhur momentin mė tė keq tė mundshėm pėr tė hyrė nė studio.
“Gruaja ime erdhi nė momentin kur unė u mbėshteta nė vithet e Heidit. Por, ajo ēuditshėm e pranoi kėtė. Ajo thjesht e tejkaloi situatėn”, ka thėnė Ferrell.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ferrell kapet nė gjendje tė dyshimtė nga gruaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: