Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gaxha: Pjesėmarrja nė Eurovision-kjo ėshtė ėndėrr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gaxha: Pjesėmarrja nė Eurovision-kjo ėshtė ėndėrr   26/2/2008, 22:17

"Nuk di nėse jam nė ėndėrr", ishin fjalėt e kėngėtarit Adrian Gaxha, pasi qė kėnga e tij "Nė emėr tė dashurisė" (Vo imeto na lubovta), tė cilėn e kėndoi nė bashkėpunim me Vrēak dhe Tamara, u shpall kėnga fituese qė do ta pėrfaqėsojė Maqedoninė nė festivalin e famshėm tė muzikės evropiane, Eurovision.
Pa skandale, pa zėnka dhe nė njė atmosferė shumė tė mirė ka kaluar nata e zgjedhjes sė kėngės, e cila do ta pėrfaqėsojė Maqedoninė nė Eurosong. Vendimin pėr kėngėn mė tė mirė e mori edhe juria edhe publiku - sipas tė cilėve nė Beograd udhėtojnė Adrian Gaxha, Tamara dhe Vrēak.
Kėnga me titull “Nė emėr tė dashurisė”, ėshtė vepėr e Vrēakut, ndėrsa treshja do ta kėndojė nė natėn e dytė gjysmėfinale, mė 22 maj tė kėtij viti.
“Ndjenjat do t’i shprehi prapa skene!? Sinqerisht, nuk e di nėse jam duke ėndėrruar. Nuk flitet pėr kthimin e hakut sepse kurrė nuk ndodhė kjo. Unė i kam pasur borxh tė madh publikut...”, ka thėnė Gaxha pasi ka marrė biletėn pėr festivalin prestigjioz evropian qė do tė mbahet nė Beograd.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gaxha: Pjesėmarrja nė Eurovision-kjo ėshtė ėndėrr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: