Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica Simpson, nė rrugė drejt altarit ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jessica Simpson, nė rrugė drejt altarit ?   25/2/2008, 17:44

Jessica Simpson ėshtė nė prag tė vendimit pėr tu martuar mė tė dashurin e saj Tony Romon., mendon aktorja Sophia Bush. Ajo ėshtė e bindur se ēifti do tė shkoj para altarit nė njė tė ardhme tė afėrt.

“Janė ēift i mrekullueshėm. Janė tė hareshėm dhe shumė tė dashur me njėri-tjetrin”, ėshtė shprehur Bush. Aktorja e filmit “One Tree Hill”, nuk ėshtė e vetmja qė ka thėnė kėto fjalė, rreth martesės sė ēiftit Simpson-Romo.


Edhe Michael Starr, njė mik i ngushtė i Romos, e sheh situatėn e njėjtė. “Mendoj, se do tė martohen”, ėshtė shprehur Starr, pėr tabloidin “Us Weekly”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jessica Simpson, nė rrugė drejt altarit ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: