Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nora Istrefi uron fansat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi uron fansat   25/2/2008, 17:39

Kėngėtarja e mirėnjohur kosovare, Nora Istrefi,gėzimin pėr pavarėsinė e vendit tė saj ka dashur ta shprehė me ēdo mėnyrė. Ka festuar bashke me familjen e me tė afėrmit e saj tė dielėn e madhe, kur Kosova u bė shtet i pavarur. Ka uruar shumė miq e tė njohur me anė tė mesazheve, dhe njė tė tillė nuk ia kurseu as gazetės ‘Bluetooth’.

‘Mė nė fund u bė realitet njė pjesė e ėndrrės shekullore tė shqiptarėve. Vuajtjet, gjaku dhe sakrificat e brezave tė tėrė shqiptarėsh, u shndėrruan nė obelisk lirie edhe pėr njė pjesė tė trojeve tona etnike. Kosova u bė shteti i dytė shqiptar.

Urime Pavarėsia e Kosovės! Le ta gėzojmė tė gjithė sė bashku, brez pas brezi dhe pėrjetėsisht!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nora Istrefi uron fansat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: