Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Murphy dhe Lohan aktorėt mė tė dobėt tė vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Murphy dhe Lohan aktorėt mė tė dobėt tė vitit   25/2/2008, 17:38

Aktorėt Eddie Murphy dhe Lindsay Lohan janė zgjedhur mė tė dobėtit e vitit tė kaluar nė ndarjen e sė shtunės tė ēmimeve Golden Raspberry.
Ēmimet ndahet nga Fondacioni “Golden Raspberry”, ndėrsa fituesit i shpallin njė ditė para mbajtjes sė ceremonisė sė Academy Awards, duke iu ndarė trofe qė kushtojnė nga 4.89 dollarė.
Murphy, i cili ka luajtur nė komedinė “Norbit”, theu rekord duke fituar tre nga ēmimet pėr aktrim mė tė keq, edhe pse filmi kishte fituar 180 milionė dollarė falė popullaritetit tė aktorit. Murphy fitoi ēmimin e aktorit mė tė keq pėr rolin e heroit fatkeq Norbit. Ai kishte role tė ndryshme nė film, andaj fitoi edhe ēmimin e aktorit dhe aktores mė tė keqe nė rol dytėsor, pėr rolin e njė kinezi dhe rolin e gruas sė Norbitit.
Aktorja Lindsay Lohan fitoi dy ēmime tė aktores mė tė keqe pėr rolin e binjakeve nė filmin "I Know Who Killed Me", film ky i cili u zgjodh filmi mė i keq i vitit. Ajo po ashtu fitoi ēmimin mė tė keq pėr paraqitjen dyshes nė skenė, ku paraqitet kundrejt vetvetes.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Murphy dhe Lohan aktorėt mė tė dobėt tė vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: