Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rovena Stefa ndahet nga i dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rovena Stefa ndahet nga i dashuri   25/2/2008, 17:37

Punė, punė dhe vetėm punė. Kjo ėshtė motoja e re e Rovena Stefės. Koncerte dhe ftesa pa fund nė diasporė, ku dhe ajo ėshtė mė e preferuar. Kėtė herė puna ėshtė bėrė pikėsynimi i saj mė tepėr se kurrė. Kjo edhe pėr shkak se ka kaluar njė periudhė jo shumė tė mirė pėr sa i pėrket botės sė saj sentimentale, njofton tabloidi Bluetooth.
Sipas kėtij tabloidi, bėhet fjalė pėr pėrfundimin e njė lidhjeje tė gjatė dhe qė kėngėtarja Rovena Stefa ka ditur ta mbajė tė fshehtė nga tė gjithė. Ish i dashuri i saj ėshtė thuajse i panjohur nė Shqipėri, por njė emėr i njohur dhe mjaft i kėrkuar nė vendin fqinj Maqedoni.
Bėhet fjalė pėr vėllain e kėngėtarit tė ri Berkan. I cili nė fakt nuk identifikohet absolutisht kėshtu, pasi ai ėshtė njė nga parukierėt mė nė zė nė Maqedoni. Ai ėshtė parukier i Big Mamės, Adrian Gaxhės, e sigurisht edhe i vėllait tė tij, Berkanit.
Lidhja e tyre e gjatė ka qenė mjaft e njohur nė Maqedoni, por nė Shqipėri ka mbėrritur vetėm lajmi i ndarjes sė saj. Arsyet e ndarjes nuk dihen, por ajo qė kuptohet ėshtė fakti se Rovena ėshtė sėrish njė femėr e lirė…


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rovena Stefa ndahet nga i dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: