Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Albumi i ri i Lindsay Lohan, pjesė e dhimbjes sė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Albumi i ri i Lindsay Lohan, pjesė e dhimbjes sė saj   25/2/2008, 17:35

Albumi i ardhshėm i kėngėtares dhe aktores Lindsay Lohan do tė pėrmbaj kėngė tė cilat do tė pėrshkruajnė vuajtjet dhe gjendjen shpirtėrore qė kaloi gjatė viti 2007
Jeremy Greene, tekst shkrues dhe kėngėtar, i cili po punon nė albumin e kėngėtares, ka treguar se ka lexuar dy artikuj nė shtypin ditorė mbi historinė e Lohan-it, para se te shkruaj dy tekste te kėngėve, “Ėshtė e angazhuar dhe mjaft nė formė.

Kam shkruar vetėm pėr tė tekstin e kėngės “I Miss You”, e cila i kujton asaj afėrsinė qė kishte me babin e saj”, ėshtė shprehur Jeremy Green rreth albumit tė ri tė Lindsay Lohan


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Albumi i ri i Lindsay Lohan, pjesė e dhimbjes sė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: