Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gretės i vjedhin kėngėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gretės i vjedhin kėngėn   25/2/2008, 17:33

Ėshtė shndėrruar tashmė nė njė yll tė vėrtet tė muzikės shqiptare. Sukseset e saj janė tė njėpasnjėshme. Kjo, falė talentit tė saj dhe punės intensive, tė cilėt janė pėrcaktuesit e njė karriere tė gjatė nė kėtė fushė.
Ėshtė mėsuar qė e vogėl me njė sukses tė tillė, i cili jo vetėm qė nuk e ka bėrė euforike, por e ka shtyrė tė punojė akoma mė tepėr. Gjithēka qė ajo bėn kthehet nė sukses. Tė gjitha kėngėt e saj janė ndėr mė tė dėgjuarat, duke e pozicionuar mirė nė top listėn e kėngėtarėve shqiptarė.Suksesi i saj i kalon edhe kufinjtė e Shqipėrisė pėr nė vendet e Ballkanit. Sukses tė madh kėngėt e saj kanė edhe nė Bullgari ku transmetohen nė televizionin muzikor Tv Ballkanika. Nga ky sukses ėshtė munduar tė pėrfitojė edhe kėngėtarja bullgare Emanuela, e cila ka pubikuar sė fundi versionin bullgar tė kėngės sė Greta Koēit, “NJė herė po, njė herė jo”.
Kėngėtarja ka huazuar kėtė kėngė pa asnjė lloj tė drejte autori, madje ka realizuar edhe videoklip, i cili transmetohet nė Bullgari. Por, kjo ka shtuar akoma mė shumė suksesin e Gretės nė kėtė shtet dhe diskutimet rreth saj janė shtuar. Nėpėr forume muzikore nė internet komentohet mė sė shumti kėnga e cila i ėshtė vjedhur Gretės. Mirėpo, faktet tregojnė tė kundėrtėn. Greta e ka publikuar kėtė kėngė nė vitin 2006, ndėrsa Emanuela nė vitin 2007, pra mė vonė. Videoklipi i kėngėtares bullgare ndodhet nė faqen e internetit “youtube” dhe muzika ėshtė kopje e dallueshme qartė e kėngės sė Gretės. Ky ėshtė njė nga tė paktat raste kur kėngėtarė tė huaj vjedhin kėngėt e kėngėtarėve shqiptarė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gretės i vjedhin kėngėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: