Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johnny Knoxville operon gjenitalet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Johnny Knoxville operon gjenitalet   25/2/2008, 17:30

Aktori Johnny Knoxville ėshtė duke u shėruar nga operacioni, pasi qė kishte qepur gjenitalet e tij tė dėmtuara gjatė njė "aventure" me motor.
Knoxville, i njohur edhe me serinė e ēmendurive “Jackass”, ishte pėrpjekur tė pėrsėriste rrotullimin e famshėm nga mbrapa me motor tė Evel Knievel, gjatė vikendit tė kaluar, por ishte mė i ngathėt nė kėtė tentim. Knoxville ishte dėrguar nė spitalin mė tė afėrt, por ēarjet, ėnjtjet dhe nxirjet ishin aq tė shpeshta, saqė mjekėt nuk kanė mundur ta operojnė atė menjėherė.
“Ende jam i dehur nga anestezioni. Sapo e kam hequr kateterin dhe mjeku mė ka thėnė se mund tė rifilloj funksionet normale menjėherė, si pėr shembull funksionet mashkullore”, ka thėnė “djaloshi i ēmendur” nė njė intervistė 10 minuta pas operacionit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Johnny Knoxville operon gjenitalet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: