Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moss dhuron njė fustan pėr bamirėsi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moss dhuron njė fustan pėr bamirėsi   25/2/2008, 17:29

Supermodelja Kate Moss ka dhuruar njė fustan tė dizajnerit Christian Dior, pėr njė ankand bamirėsie qė do shkojė nė rritjen e fondeve pėr kėrkimet nė fushėn e kancerit.
Bukuroshja e sfilatave ka dhuruar njė fustan tė shtrenjtė pėr mikun e saj James Brown, i cili edhe e ka organizuar kėtė ankand. Fustani vjen me njė grisje tė ekspozuar nė pjesėn e pasme, ashtu siē ėshtė kapur nga kamerat e paparacėve gjatė shtatorit tė vitit tė kaluar, derisa Moss largohet nga njė ndejė.
Nė mesin e fytyrave tė tjera tė famshme qė kanė kontribuar me gjėsendet e veta pėr kėtė ankand, janė edhe Sienna Miller, Kylie Minogue, Jemima Khan, Lily Allen dhe Sadie Frost.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Moss dhuron njė fustan pėr bamirėsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: