Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue qeraset me koktej prej 46 mijė eurosh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Minogue qeraset me koktej prej 46 mijė eurosh   25/2/2008, 17:29

Kėngėtarja australiane, e cila u emėrua Artistja mė e mirė ndėrkombėtare gjatė ndarjes sė tė mėrkurės tė ēmimeve Brit Awards, ka fituar edhe njė pije tė quajtur Flawless, tė vlefshme 35.000 funte (mbi 46 mijė euro), nga njė adhurues misterioz.
Personi qė ka qerasur pijen nuk ka dėshiruar tė tregojė emrin, por njė burim ka bėrė tė ditur se: “Ai ėshtė person i njohur nė rrethet mbretėrore”.
Kjo pije e shtrenjtė ėshtė e pėrbėrė nga konjaku Louis XII, shampanja Crystal Rose, sheqer bojėkafe, Androstura tė hidhur dhe njė gjethe e artė e ngrėnshme prej 24 karatėsh.
Sidoqoftė atraksioni kryesor i saj ėshtė unaza e diamantit 11 karatėsh e cila gjendet nė fund tė gotės.
Kur kjo pije shitet, rojet e klubit rrethojnė personin qė e pinė atė, derisa pija tė konsumohet.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Minogue qeraset me koktej prej 46 mijė eurosh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: