Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Clooney: Unė jam Hilary Clinton i Oskarėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Clooney: Unė jam Hilary Clinton i Oskarėve   25/2/2008, 17:28

Aktori George Clooney, e ka krahasuar betejėn e tij pėr tė fituar Oskarin nė kategorinė e Aktorit mė tė Mirė, me garėn mes dy rivalėve pėr president tė SHBA-ve, Hillary Clinton dhe Barack Obama.
Clooney ėshtė i bindur se ai do tė ishte fitues nėse pėr kėtė ēmim nuk do tė garonte edhe aktori Daniel Day-Lewis. Kjo situatė ėshtė e ngjashme me atė tė dy kandidatėve demokrat, Clinton dhe Obama. Aktori ka thėnė se po tė mos ishte Obama si kundėrshtar, Clinton sigurisht do t’i fitonte zgjedhjet e vitit 2008.
“Pėr mua kjo ėshtė, si me qenė nė vend tė Hillary Clinton. Nėse votat nuk do tė ishin pėr Barack Obama, do tė ishte vit i mirė. Mendoj se Daniel Day-Lewis ka pasur paraqitjen mė tė mirė tė vitit”, ka thėnė Clooney.
George ėshtė i nominuar pėr nė filmin “Michael Claytton”, derisa Daniel, ėshtė i nominuar pėr rolin nė filmin “There Will Be Blood”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Clooney: Unė jam Hilary Clinton i Oskarėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: