Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lopez lind njė vajzė dhe njė djalė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lopez lind njė vajzė dhe njė djalė   23/2/2008, 02:13

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony, gjatė orėve tė para tė ditės sė sotme janė bėrė prindėr, pasi qė kėngėtarja solli nė jetė binjakė.
Kėngėtarja dhe aktorja e njohur ka lindur njė djalė dhe njė vajzė nė New Yorkut. Vajza u lind e para, 12 minuta pas mesnate sipas orės amerikane, derisa djali 11 minuta pas motrės sė tij binjake.

“Jennifer dhe Mark janė nė qejf dhe mjaft tė ngazėllyer”, ka thėnė menaxheri i kėngėtares, Simon Fields, i cili kėshtu konfirmoi lajmin e gėzueshėm.

Lopez zbuloi shtatzėninė e saj nė nėntor tė vitit tė kaluar para turmės nė koncertin e fundit tė saj pėr vitin e kaluar nė Miami.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lopez lind njė vajzė dhe njė djalė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: