Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba pritet tė lindė binjakė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba pritet tė lindė binjakė   23/2/2008, 02:10

Ėshtė raportuar se mė datėn 8 qershor bukuroshja Jessica Alba, pritet tė lindė binjakė. Shtatzėnia e filmit “Fantastic Four”, dhe i fejuari i saj Cash Warren, janė gėzuar shumė, kur e kanė kuptuar lajmin se do t’i dhurojnė mirėseardhje dy fėmijėve tė tyre.
“Lajmi se ajo ėshtė duke pritur tė lindė binjakė, i ka ndėrruar jetėn Jessica. Me sa duket Cash dhe e fejuara e tij, do tė duhen t’i ndėrrojnė planet e tyre, pasi qė ata prisnin tė lindė njė fėmijė e jo dy”, - tha njė burim brenda kėtij ēifti.
Jessica, e cila ėshtė e vendosur tė ruajė vizat e trupit duke bėrė ushtrime fizike, tha se pėr momentin nuk ėshtė duke i interesuar tė zbulojė gjininė e fėmijėve tė saj.
“Jessica dhe Cash, nuk janė tė interesuar tė zbulojnė gjininė e fėmijėve tė tyre, pasi qė dėshirojnė tė jetė befasi”, - shtoi burimi brenda kėtij ēifti.
Bukuroshja 26-vjeēe, nuk ėshtė ylli i fundit i Hollywood-it qė ėshtė duke pritur tė lindė binjakė, pasi qė ėshtė raportuar se edhe kolegia e saj Jennifer Lopez, pritet tė lindė binjakėt qė i ka me bashkėshortin Marc Anthony.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alba pritet tė lindė binjakė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: