Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Justin Timberlake nė filmin e ri The Open Road

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Justin Timberlake nė filmin e ri The Open Road   23/2/2008, 02:09

Duket se qėndrimi para kamerave i ka lėnė pėrshtypje tė mirė kėngėtarit Justin Timberlake dhe ka vendosur tė paraqitet nė filmin “The Open Road”. Xhirimet e filmit “The Open Road”, tashmė kanė filluar dhe Timberlake do tė luaj rolin e njė lojtari tė baisbollit.

Paraprakisht 27 vjeēari u pėrpoq tė kontaktoj me ekipin “Houston Astros” pėr tė marr disa kėshilla, mirėpo atij nuk i premtoi koha pėr tu takuar.

Filmi nė tė cilin do tė luaj Timberlake bėnė fjalė pėr njė djalė i cili bashkarish me tw atinė tentojnė tė vėnė kontakt me njė lojtarė legjendar tė baisbollit.

Kjo nuk ėshtė hera e parė pėr kėngėtarin e hitit “My Love”, qė qėndron para kamerave. Filmat si “Alpha Dog” dhe “Black Snake Moan”, Justin i aktroi mrekullueshme duke u versuar mjaft nga kritikėt.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Justin Timberlake nė filmin e ri The Open Road
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: