Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 21 shkurti, dita e Rihannas nė ishullin Barbados

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 21 shkurti, dita e Rihannas nė ishullin Barbados   23/2/2008, 02:08

Rihanna gjendet nė mesin e artistėve mė tė mirė tė industrinė muzikore. Kėngėtarja 20 vjeēare deri tani ka fituar disa ēmime si Grammy dhe nė MTV video Music Awards. Ndėrkohė ylli i muzikės R&B ėshtė dekoruar edhe me njė ēmim tjetėr.
Ishulli Barbados qė gjendet ne Oqeanin Atlantik e ka nderuar kėngėtaren duke shpallur 21 shkurtin si;”Dita e Rihannas”.

Kėtė ēmim Rihanna e ka prit me mjaft entuziazėm duke u gėzuar pa mas. Njė burim i afėrt me kėngėtaren ka thėnė se, Rihanna ishte e befasuar kur mėsoi se edhe ajo do tė ketė ditėn shtetėror nė vitin kalendarik.

Vetė kėngėtarja me prejardhje nga ky vend, ka premtuar se ditėn e martesės do tė vij nė vendlindje dhe do tė jap njė koncert pa pagesė.

Ylli i hitit “Unbrella”, do tė shoqėrohet nga kėngėtari Chris Brown, pėr tė cilėt po flitet njė aferė e mundshme midis tyre. Ndėrkaq zyrtarisht asgjė nuk ėshtė konfirmuar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
21 shkurti, dita e Rihannas nė ishullin Barbados
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: