Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hilton mjaft e angazhuar rreth koleksionit tė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hilton mjaft e angazhuar rreth koleksionit tė saj   23/2/2008, 02:07

Paris Hilton pohon se ka kaluar kohėt e vėshtira tė jetės sė saj dhe tani ėshtė duke u marr me gjėra tė mira siē ėshtė puna nė koleksionin e kėpucėve. Ajo po mbarohet ndaj kritikėve tė cilėt vazhdimisht e cilėsojnė atė si vajzė tė klubeve dhe mjaft porblematike.

Ndėrkaq vetė trashėgimtarja e hoteleve ka deklaruar se ėshtė mjaft e angazhuar nė krijimin e modelve tė reja tė kėpucėve si dhe me shitjen e tyre, duke u takuar me klient tė ndryshėm.

“Takoj klient dhe u propozoj modelet e krijuara tė koleksionit tim, gjithashtu pranoj edhe porosi tė panumėrta tė kėpucėve”, ka thėnė Hilton e cila ėshtė mjaft e lumtur me punėn qė po bėnė duke dizajnuar kėpucė, bėrė porosinė e tyre e deri tek produkti final.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hilton mjaft e angazhuar rreth koleksionit tė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: