Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kevin dėshiron qė Britney t’i shohė fėmijėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kevin dėshiron qė Britney t’i shohė fėmijėt   23/2/2008, 02:05

Kevin Federline ka kėrkuar qė ish-gruas sė tij, kėngėtares nė telashe Britney Spears, t’i lejohet t’i shohė fėmijėt e saj.
Britneyt iu morr e drejta pėr t’i vizituar fėmijėt Sean Preston, 2-vjeēar, dhe Jayden James, 1, gjatė muajit tė kaluar, pasi qė refuzoi t’i dorėzojė ata nė fund tė orarit tė rregullt tė vizitės.
Por, Federline, qė i divorcua nga Spears nė mars tė vitit tė kaluar, pas dy vitesh martesė, thotė se ai do t’i lejojė ish-gruas sė tij tė ketė qasje tek fėmijėt, pėr aq kohė sa prindėrit e saj do ta shoqėrojnė atė.
Tė dyja palėt dėshirojnė qė vizitat tė rifillojnė. Nė pyetje janė vetėm disa detaje sesi mund tė zhvillohet. Z. Federline dėshiron qė fėmijėt e tij ta kenė nėnėn e tyre nė jetė”, ka thėnė avokati i Kevin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kevin dėshiron qė Britney t’i shohė fėmijėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: