Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vajzės sė Willis i ndalohet hyrja nė klub

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vajzės sė Willis i ndalohet hyrja nė klub   23/2/2008, 02:02

Vajza e Demi Moore dhe Bruce Willis, Rumer, mbeti me fytyrė tė skuqur tė hėnėn mbrėma, kur nuk pati sukses tė hynte nė klubin "Villa" tė Hollywoodit.
19-vjeēarja ishte shumė e re pėr t’iu bashkangjitur argėtuesve brenda lokalit, kėshtu qė menaxhuesit e lokalit nuk bėnė lėshim. E gjithė kjo ishte kapur nė kamerė tė fshehtė.
Njė i pranishėm kishte thėnė, “Ajo ishte e zemėruar pėr kėtė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vajzės sė Willis i ndalohet hyrja nė klub
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: