Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lidhja mes Bloom dhe Kerr nuk ėshtė mė sekrete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lidhja mes Bloom dhe Kerr nuk ėshtė mė sekrete   23/2/2008, 02:01

Pėrpjekjet e aktorit Orlando Bloom ta mbajė tė mbuluar lidhjen e tij me supermodelen australiane Miranda Kerr kanė dėshtuar, me disa pamje tė kapura sė fundi qė konfirmojnė romancėn.
TMZ ka siguruar pamje tė aktorit tė filmit “Lord of the Rings”, duke u larguar nga apartamenti i Kerr nė New York, gjatė orėve tė hershme tė mėngjesit.
Videoja tregon Bloom duke u pėrshėndetur me Kerr derisa tė dy shkojnė nė rrugė tė ndryshme. Modelja e Victoria’s Secret muaj mė parė kishte mohuar se mes tyre ka ndonjė lidhje romantike, duke thėnė se ishin vetėm miq.
_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lidhja mes Bloom dhe Kerr nuk ėshtė mė sekrete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: