Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lirimi-Crack ne rrethin tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lirimi-Crack
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 27
Location : Prizren
Job/hobbies : Dizani,Interneti,Etj
Humor : Student
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Lirimi-Crack ne rrethin tuaj   21/2/2008, 16:58

pershendetje antar tė forumit http://albania.bestgoo.com une quhem lirim sahitaj jam nga qyteti i prizrenit jam 17 vjeqar vijoj mesimet ne shkollen e mesme ymer prizreni ne vitin e par deshira ime ne ket forum ėsht qė ky forum tė hec perpara sepse ?ėsht njė forum shum i bukur urime admiral bye bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hacking-team.net.tc
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Lirimi-Crack ne rrethin tuaj   1/3/2008, 12:23

pershendetje edhe ty lirim Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lirimi-Crack ne rrethin tuaj   3/3/2008, 18:58

Lirimi-Crack pershendetje edhe ty.
Deshiroj te kaloni sa me mire me shoqerin tone.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lirimi-Crack ne rrethin tuaj   7/3/2008, 11:30

Gjithashtu Lirimi-Crack pershendetje edhe falim.. per prezantimin haver
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lirimi-Crack ne rrethin tuaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lirimi-Crack ne rrethin tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: