Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moores frikėsohet tė udhėtoj jashtė vendit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moores frikėsohet tė udhėtoj jashtė vendit   20/2/2008, 20:25

Mandy Moore ka deklaruar se ngurron tė udhėtoj jashtė vendit tė saj pėr tė regjistruar ndonjė album apo edhe pėr tė xhiruar ndonjė film. Aktorja dhe kėngėtarja 23 vjeēare jo me qejf ka dėshirė tė qėndroj larg familjes sė saj.

Ajo gjithmonė ka kundėrshtuar tė udhėtoj pėr pushime derisa sa njė ditė e mori guximin tė provoj. “ Gjithmonė kam pasur frik tė udhėtoj e vetmuar nė pushime. Kjo ndjen mė ka frikėsuar ēdoherė, megjithatė mora guximin pėr tė provuar njėherė. Tek e fundit ishte interesante tė mos kishe kontakt me njerėz tė ndryshme dhe mos tė marrje mendimin e tyre seriozisht”, ėshtė shprehu Moore


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Moores frikėsohet tė udhėtoj jashtė vendit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: