Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pink ndahet nga bashkėshorti I saj, Carey Hart

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pink ndahet nga bashkėshorti I saj, Carey Hart   20/2/2008, 20:24

Pas mė shumė se dy viteve, kėngėtarja amerikane, Pink i ka vėnė fund lidhjes sė saj martesore me Carey Hart. Vendimin e ndarjes kanė marrė bashkėrisht dhe kanė mbetur akoma miq tė mirė, ka deklaruar agjentja e kėngėtares 28 vjeēare.

“Martesa i pėrket tė kaluarės, mirėpo miqėsia e tyre ėshtė bėrė edhe mė e fortė”, ka vazhduar agjentja.

Pink u njoftua nė vitin 2001 me Hart-in nė Las Vegasit, gjatė njė gare motociklike. Katėr vite mė vonė ishe ajo e cila i bėri propozimin pėr martesė. Ndėrkaq nė janar tė 2006 u martuan nė Costa Rica.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Pink ndahet nga bashkėshorti I saj, Carey Hart
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: