Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fotografitė e binjakeve tė Lopez nė shitje pėr 6 milionė dol

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fotografitė e binjakeve tė Lopez nė shitje pėr 6 milionė dol   20/2/2008, 20:23

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony pritet tė fitojnė nga 4 deri nė 6 milionė dollarė pėr tė drejtat ekskluzive tė binjakėve tė tyre.
Derisa zėdhėnėsi i Jennifer ka mohuar se ėshtė arritur ndonjė marrėveshje, mediat amerikane shkruajnė se ēmimi i kėrkuar do tė ndahet nga dy rivalėt, magazina People dhe tabloidi OK!, qė do tė paguajnė pėr tė drejtat ndėrkombėtare pėr t’i edituar fotografitė rreth globit.

Kjo pagė, nėse arrihet shuma e tillė, do tė kryesojė mbi rekordin e mėhershėm qė mbahet nga vajza biologjike e Angelina Joliet dhe Brad Pittit, Shiloh, e cila u botua nė ballinė tė magazinės People nė vitin 2006 pėr njė shumė prej 4 milionė dollarėsh.

Fotografitė e fėmijėve tė dy nėnave mė tė reja, Nicole Richiet dhe Christina Aguileras, arritėn njė shumė prej 1 milion, respektivisht 2 milionė dollarė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Fotografitė e binjakeve tė Lopez nė shitje pėr 6 milionė dol
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: