Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dunst mohon se ndarja e ka ēuar nė rehabilitim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dunst mohon se ndarja e ka ēuar nė rehabilitim   20/2/2008, 20:20

Thashethemet janė kthyer pėr Kirsten Dunst duke aluduar se ajo iu kthye drogės dhe alkoolit pas ndarjes nga i dashuri i saj Jake Gyllenhaal.
Aktorja 25 vjeēare ėshtė shtruar nė spitalin Cirque Lodge, nė Utah, pas sjelljes sė pazakontė nė Festivalin e Filmit Sundance muajin e kaluar. Njė burim i afėrt me Jake ka thėnė se mėnyrat e sjelljes sė Kirsten janė pasojė e ndarjes me tė nė vitin 2005.

“Jake u kishte dhėnė fund daljeve. Vuajtja e saj pėr ndarjen e ka shtyrė atė tė del mė shumė dhe tė pėrdorė kokainė dhe alkool”, ka thėnė burimi. Mirėpo, tė afėrmit e Kirsten kanė kundėrshtuar se ajo po vuan nga ndarja dhe thonė se ajo nuk ėshtė duke u mjekuar nga kokaina ose ndonjė drogė tjetėr.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dunst mohon se ndarja e ka ēuar nė rehabilitim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: