Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mandela kremton ditėlindjen e 90-tė me “Spice Girls”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mandela kremton ditėlindjen e 90-tė me “Spice Girls”   20/2/2008, 20:18

Bendi “Spice Girls” pritet qė tė jetė bendi kryesor qė do tė kėndojė nė ditėlindjen e 90 tė Nelson Mandelas qė
mbahet kėtė verė.

Ish-presidenti i Afrikės Jugore ka kėrkuar qė gjithsesi bendi tė jetė nė koncertin qė mbahet nė parkun “Hyde” nė Londėr nė qershor, pavarėsisht qė bendi ka bėrė tė ditur se janė ndarė. “Nelson ka kėrkuar qė ato gjithsesi tė jenė nė koncert, dhe ėshtė shumė i bindur se kjo gjė do tė ndodhė. Ai ka admirim tė madh pėr to, qė nga koha kur i ka takuar nė vitin 1997, dhe i quan heronjtė e tij”, ka thėnė njė burimi afėrt me presidentin. “Spice Girls” ėshtė dashur qė tė kėndojė nė ditėlindjen e 89 tė Mandeles, por paraqitja e tyre ėshtė pamundėsuarpasi Emma ka qenė shtatzėnė


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mandela kremton ditėlindjen e 90-tė me “Spice Girls”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: