Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anderson hap striptizklubin mė tė madh nė Evropė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Anderson hap striptizklubin mė tė madh nė Evropė   20/2/2008, 20:17

Pamela Anderson do tė fluturojė pėr nė Londėr pėr ta hapur striptiz klubin mė tė madh nė Evropė, ka shkruar
tė shtunėn revista “Metro”.

Megjithatė ėshtė raportuar se aktorja amerikane ka pasur vėshtirėsi t’i bindė

meshkujt pėr tė marrė pjesė nė klubin “FYEO”, i cili ka njė hapėsirė rreth 20 mijė metra katrorė me 50 kabina private dhe 100 valltare. Ndėrkaq njė lojtar i njohur i ligės angleze tė futbollit ka thėnė se do tė jetė pjesė e hapjes sė klubit, edhe pse ka pranuar se gruaja ia ka ndaluar qė tė afrohet me valltaret. Pamela Anderson ėshtė shtatzėnė me burrin e saj, Rick Salomon, edhe pse gjatė dhjetorit tė vitit tė kaluar Pamela ka kėrkuar ndarjejuridike.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Anderson hap striptizklubin mė tė madh nė Evropė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: