Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Watts qan gjatė kujtimit tė Ledger

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Watts qan gjatė kujtimit tė Ledger   19/2/2008, 03:51

Aktorja Naomi Wats ka shpėrthyer nė lot nė kujtim tė ish-tė dashurit tė saj, Heath Ledger, gjatė festivalit tė filmit nė vendlindjen e saj dhe tė Ledger, Australi.
Watts, e cila kishte pėrcjellė kėtė festival nė Sydney, ka filluar tė qajė kur organizatorėt kishin nderuar aktorin e ndjerė me njė video-montazhė tė karrierės sė tij. Aktorja e filmit “King Kong”, ishte nė lidhje me Ledger pėr dy vite, pasi qė ata u takuar nė xhirimet e filmit “Ned Kelly”, nė vitin 2002.
Aktori 28-vjeēar, u gjet i vdekur nė New York gjatė muajit tė kaluar, ndėrsa siē kanė zbuluar rezultat, ai ka vdekur nė mėnyrė aksidentale nga mbidozimi me barna tė pėrshkruara.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Watts qan gjatė kujtimit tė Ledger
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: