Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hygerta Sako i zė vendin Hueydes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hygerta Sako i zė vendin Hueydes   19/2/2008, 03:50

Pasi tashmė ėshtė bėrė e ditur qė Hueyda Elsaied ka braktisur emisionin e saj "Venus", qė drejtonte nė televizionin "Arbėria", duket se drejtuesit nuk kanė vonuar pėr tė gjetur zėvendėsuesen e saj, e ajo ėshtė Hygerta Sako.
Ka pak kohė qė ish-Miss Shqipėria 1996 ka nisur qė tė marrė nė dorė frerėt e emisionit qė u dedikohet tėrėsisht femrave.
Mė njė spontanitet tė dukshėm, me njė imazh tė kuruar me kujdes, ajo nė fakt nuk e ka pėr herė tė parė prezantimin, pasi nė jo pak raste ka pasur shansin qė tė drejtojė nė skena tė mėdha festivalesh, por kjo eksperiencė pėr Hygerten ėshtė mė e veēanta nga tė tjerat.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hygerta Sako i zė vendin Hueydes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: