Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abetarja
Junior Member
Junior Member


Numri i postimeve : 1
Registration date : 05/02/2008

MesazhTitulli: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   18/2/2008, 12:35

Tė nderuar, anėtarė tė forumit!!


Unė jam (`*•.øAberarjaø.•*“) :Jam nga mėma Kosovė,...dhe qė nga njė moshė shumė e re jetoj dhe studiojė,... qe shumė vite nė njė shtet nė perendimė, qė pothuajse mė ėshtė bėrė atdheu im i dytė!!
Megjithatė njė gjė dua tė them se dashuria pėr vendin tim ėshtė e veēantė dhe ashtu do tė mbetet!!
Shqiptari mbetet gjithnjė shqiptar nė shpirt!!

Interesat e mia janė paksa tė gjėra dhe nė shumė fusha!!
Pasioni im? -Bota e shpirtit dhe gjithēka qė lidhet me tė,...ndjenjat, mendimet, emocionet, manifestimet e shpirtit nė forma tė ndryshme qofshin ato nė art, muzikė, poezi, krijime, ėndrra etj, etj,...

Nga njerėzit qė nuk mė njofin shifem si njė "mendjemadhe" shumė e ftohėt ndaj tė tjerėve ,.... kurse pėr ata qė mė njofin,...Ėshtė njė tregim tjetėr!!
Kam njė sens tė zhvilluar humori, (varet se nė shoqėrin e kujt jam),... Jam serioze kur duhet, flas pak nė ambiente shoqėrore, dhe ndėrhyjė shpesh,... kur shof gjėra tė pahijėshme si pa drejtėsi apo mashtrime tė ndryshme,...Dhe kjo tė hap pak telashe me shumė njerėz!!

Mė pėlqen tė njof njerėzit dhe mendimet e tyre,...dėshiroj gjithnjė tė kuptoj arsyet se pse sillen nė mėnyrėn se si sillen apo mendojn nė mėnyrėn se si mendojnė!!
Pra me pak fjalė dėshiroj tė zhytem nė oqeanin e pafund tė shpirtit tė njeriut dhe tė zbuloj perlat qė fshihen nė tė!!

Jam njė adhuruese e sinqeritetit,...njė dashuruese e sė bukurės kudo qė fshihet ajo apo ndritė!!... Gjithashtu mė pėlqejnė ata njerėz qė janė besnik tė vetvetės, dhe nuk mashtrojnė vetėn e tyre duke krijuar iluzione!!

Gjėrat qė mua fare nuk mė pėlqejnė janė , gėnjeshtrat, tradhėtit dhe njerėzit qė i japin merita veti, etj,etj,..

Motoja e jetės,... Jeta ėshtė e bukur, ka plotė gjėra tė bukura qė presin tė zbulohen dhe tė shijohen,... Andaj jetoje jetėn!!
Ēdo minut ėshtė e shtrenjėt pasi qė jeta nuk kthehet mė dhe do doja qė ēdo minut tė mbetet njė kujtim i mirė!!
Jeto pa cenuar lirin e tjetėrit dhe shprehja e preferuar ėshtė,..."Lutja e atyre qė u bėhet e padrejt ėshtė mė e shpejt se era ".

Arsyeja qė unė gjindem nė Forum, ėshtė sepse dua qė tė jem sa mė afėr popullit tim dhe kamė kėnaqėsin kur lexoj dhe shkruaj nė gjuhėn e ėmbėl shqipe!!
Ndoshta isha pak e gjatė ju kėrkoj falje pėr kėtė, por thuhet se fjalėt e tepėrta, janė varfėri,... mirėpo unė prapė mendoj qė ja vlenė tė shkruash pakėz mė shumė sepse ky forum gjithashtu i takon njė bote nė vete!!

Ju flm, pėr vėmendje dhe mirėkuptim!!


Me shumė respekt !! Abetarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   1/3/2008, 12:14

Mir se vjen sis edhe flm per prezantimin tend Abetarja turoj tja kalosh sa me mire ne kte forum
me rrespekt nga Albulena.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   3/3/2008, 18:54

Pershendetje per ty Abetarja .Shpresoj se jeni mire po ashtu ju deshiroj te kaloni sa me mire mes nesh . Faleminderit per Prezantimin dhe kontributin qe e keni dhene per kete forum.
Caste te bukura ne
Albania.bestgoo.com .

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   7/3/2008, 11:32

Hallall te koft bre Abetarja ma e mira je pasha zotin shum bukur je prezantu.
uroj tja kalosh sa me mir duartrokitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   24/11/2008, 21:22

kom deshiren me u taku me ty abetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   3/12/2008, 00:09

Mire se erdhe Abetarja cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 43
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   4/3/2012, 21:15

Pershendetje Abetare paske nje emer me nje kuptim te madhe,se kur nxenesi fillon hapat e pare te leximit dhe dhe shkrimit eshte abetarja e cila shenon hapin pare drejte thellimit njohurive ne te gjitha aspektet.
Pak je romantike kur pershkruan se je krenare qe je shqiptare nga ''Dardania'' ose Emri i tanishem i quajtur Kosova e cila ka dmthenie sllave,ku gjate prezentimit ke qene pak emocionale shpresoje se do kesh mirekuptim nga sugjerimeve miqesore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Unė si anėtare e re e forumit po e bėjė Prezentimin Tim !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: