Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba: “Nė tė ardhmen sėrish para kamerave”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba: “Nė tė ardhmen sėrish para kamerave”   15/2/2008, 20:29

Jessica Alba, nuk e ka ndėrmend tė ndahet nga profesioni i saj prej aktoreje, pėrkundėr obligimeve qė do ta presin atė, pasi tė ketė lindur fėmijėn e parė. Aktorja e filmit “Fantastic Four”, do tė marr njė kohė tė shkurtėr pushimi dhe mė pas dėshiron tė qėndroj sėrish para kamerave.
“Natyrisht, ėshtė e rėndėsishme tė bėhesh vetvetja. Mendoj se fėmijėt i vlerėsojnė shembujt e prindėrve tė tyre dhe kėtė dua ta dėshmoj”, ėshtė shprehur Alba.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alba: “Nė tė ardhmen sėrish para kamerave”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: