Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue nė panik para ēmimeve “Brit Awards”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Minogue nė panik para ēmimeve “Brit Awards”   15/2/2008, 20:28

Kėngėtarja nga Australia, Kylie Mingoue ende nuk ka bėrė pėrgatitjet e duhura pėr performancėn e saj qė do ta bėjė gjatė ndarjeve tė ēmimeve, Brit Awards Ylli i muzikės ėshtė vėnė nė panik ngase ende nuk di si do tė duket paraqitja e saj nė skenė.
“Duhet tė vendosi se ē’far do tė bėjė, pėrkundėr kohės sė shkurtėr qė ka mbet deri nė ceremoninė e ēmimeve. Gjatė gjithė mbrėmjes kisha panik dhe jam munduar tė pėrcaktohem se si do tė paraqitem duke shpresuar se do nxjerr diēka tė bukur”, ka deklaruar Minogue.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Minogue nė panik para ēmimeve “Brit Awards”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: